Konferencja Firma z duszą

Termin i lokalizacja, 24.10.2016 - 24.10.2016

I międzynarodowa konferencja, poświęcona idei turkusowych organizacji, odbyła się 24 października 2016 roku w Warszawie, w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana. Organizatorem spotkania był Human Integral Institute, a wśród partnerów – IBD Business School.

 

Na zdjęciu od lewej: prof. Jan Nowak, Elżbieta Mytych i dr Arkadiusz Błachut z IBD Business School
w foyer teatru w przerwie konferencji.

Konferencja była adresowana do osób, które chcą się dowiedzieć, jak tworzyć i rozwijać nowe pokolenie firm i organizacji „pozwalających leczyć świat z ran współczesności” (wg autora książki „Pracować inaczej” Frederica Laloux).

Znakomici prelegenci, doświadczeni praktycy, świadomi liderzy polskich i francuskich korporacji oraz średnich przedsiębiorstw podzielą się z Państwem zdobytymi doświadczeniami, a także refleksjami dotyczącymi sukcesu budowania firm, którym nadali nowy zarówno ekonomiczny, jak i ludzki wymiar – tak przed konferencją przybliżała jej temat Żaneta Poirieux z HII. – Nasi goście odpowiedzą również na Państwa pytania i zainspirują do działania w celu ożywiania nowych ekosystemów, w których wszyscy aktorzy z pełną świadomością dają z siebie to, co najlepsze.

W konferencji warto było wziąć udział, gdyż:

  • o tworzeniu ponadczasowych firm będą mówić ci praktycy biznesu, którzy wiedzą, jak to robić na podstawie własnego doświadczenia;
  • jest ona dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów w międzynarodowym elitarnym gronie;
  • pozwoli uczestnikom dołączyć do grona tych, którzy rozumieją ideę turkusowych organizacji jako sposób na upodmiotowienie pracowników i stworzenie takich warunków, by mogli w pełni wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności i pomysły nowych rozwiązań.

Wśród prelegentów byli m.in. prof. Andrzej Blikle, Marek Konieczniak, Tomasz Misztal, Michel Sarrat, Robert Zagożdżon, Jean-Fransois Zobrist, Żaneta Poirieux.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Kurs Executive & Corporate Coach Diploma na Teneryfie
03.11.2017 - 05.11.2017, Teneryfa

Szkoła Coachingu IBD-NMC  w dniach 3-5.11. 2017 r. organizuje na Teneryfie anglojęzyczną edycję kursu ECCD.

Nabór otwarty

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi