Nasza podwójna oferta świąteczna dla firm

Jak co roku o tej porze zapraszamy firmy do zorganizowania świątecznych spotkań dla pracowników w Green Park Conference Centre w Serocku lub w Sienna Training Centre w Warszawie. To miejsca  znane ze swojej gościnności i profesjonalnej obsługi. Mogą Państwo nam powierzyć całą organizację spotkania i być gościem na własnej imprezie. Wszak kilka godzin relaksu należy się wszystkim pracownikom, w tym i kierownictwu firm. Wystarczy wspólnie dobrze zaplanować spotkanie… i spokojnie czekać na wyznaczony dzień.

Eleganckie wnętrza Sienna Training Centre w Warszawie polecamy dla tych z Państwa, którzy chcą zorganizować kilkugodzinne spotkanie ze swoimi pracownikami lub partnerami biznesowymi. Green Park w Srocku zaś to miejsce nie tylko na wigilijną kolację, ale i możliwość pobytu z noclegiem, wraz z dodatkowymi usługami.

Już teraz anonsujemy także naszą ofertę na powitanie Nowego Roku w Green Parku. Tu czekać będą na Państwa: świetna obsługa, doskonała zabawa, urocze miejsca na spacery i przytulne pokoje gościnne, tak bezcenne po przetańczonej nocy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: tel. (22) 782 89 11, 782 89 19, e-mail: rezerwacje@ibd.pl

Zobacz także: sale szkoleniowe Warszawa, sale konferencyjne Serock

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...