Najbliższe szkolenia otwarte online. Są jeszcze wolne miejsca

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższych tygodniach uruchomimy online cztery zaawansowane szkolenia. Trwa jeszcze nabór na ostatnie wolne miejsca na te szkolenia. Kompletujemy także grupy na pozostałe szkolenia otwarte online z naszej oferty.

szkolenia otwarte onlineIBD Business School przede wszystkim oferuje certyfikowane szkolenia na zaawansowanym poziomie. Konsekwentnie od lat korzysta z własnych eksperckich programów kształcenia. Prowadzący trenerzy realizują szkolenia zgodnie z zasadami profesjonalnej metodyki kształcenia osób dorosłych, kładąc nacisk na ich praktyczną przydatność. Dla IBD ważne jest, aby przekazywana wiedza ułatwiała uczestnikom szkoleń ich rozwój zawodowy i była dobrą podstawę do samokształcenia i rozwijania umiejętności praktycznych. Polecamy nasze szkolenia tym wszystkim, którzy cenią rzetelną wiedzę i pogłębioną analizę problemów, z którymi stykają się w codziennej pracy.

Najbliższe szkolenia otwarte online – terminarz

High Performance Leadership (HPL) – szkolenie z przywództwa dla rezultatów

26.08.2021 – 08.10.2021 | 64 godz., 4 sesje

Szkolenie otwarte High Performance Leadership jest adresowane do doświadczonych i ambitnych menedżerów. Wybierają je osoby, które cenią nowoczesne i praktyczne programy edukacyjne, pozwalające nabyć wymagane przez rynek kompetencje menedżerskie.

Coaching Fundamentals Certificate (CFC)

27.08.2021 – 29.08.2021 | 24 godz., 1 sesja

Kurs coachingu Coaching Fundamentals Certificate ma międzynarodową certyfikację. Jest prowadzony przez doświadczonych coachów. Pozwala nabyć podstawową wiedzę i umiejętności coachingowe, niezbędne w pracy w organizacji lub w charakterze coacha.

Certified Compensation and Benefits Professional (CCBP)

09.09.2021 – 08.10.2021 | 48 godz., 3 sesje

Program Certified Compensation and Benefits Professional jest zwartym kompendium praktycznej wiedzy HR. Obejmuje takie zagadnienia, jak budowanie i wdrażanie systemów wynagrodzeń w firmie, zasady tworzenia opisów stanowisk i ich wartościowania oraz siatki płac.

Certified HR Business Partner (CHRBP)

25.09.2021 – 05.12.2021 | 120 godz., 7 sesji

Uczestnicy szkolenia zdobywają usystematyzowaną i praktyczną wiedzę z zarządzania zasobami ludzkimi. Kształcą niezbędne kompetencje w nowoczesnym strategicznym partnerstwie na poziomie najwyższego kierownictwa firm, a także w planowaniu i realizacji polityki personalnej, która harmonijnie łączy potrzeby i interesy pracodawców i pracowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji szkoleniowych i wypełnianie zgłoszeń online.

 

Szczegółowe informacje:

Dział Programów Otwartych, tel. 695 330 033, szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...