Stypendia na programy menedżerskie w Kalifornii i Brazylii

 

D o w n l o a d: Generous Scholarships for Executive Management Programs in the US and Brazil 

 

IBD Business School, we współpracy z brazylijską szkołą biznesu International Business School-Americas oraz Uniwersytetem La Verne w Kalifornii, organizuje konkurs stypendialny dla uczestników i absolwentów programów i kursów IBD. W ramach konkursu przydzielone zostaną stypendia na kilkutygodniowe programy menedżerskie w USA i Brazylii. Są one szczególnie przydatne dla studentów MBA i będą dostępne dla tych kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani do jednego z trzech programów MBA oferowanych przez IBD Business School.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie stypendialnym na programy w uniwersytecie La Verne w Kalifornii lub uniwersytecie Paulista w Sao Paulo prosimy o kontakt z Sylwią Maluszycką-Celi, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Programów Otwartych w IBD Business School, tel. +48 22 768 20 22, tel.kom. 695 33 00 33, e-mail: smaluszycka@ibd.pl

 

INFORMACJA O PROGRAMACH STYPENDIALNYCH

Programy menedżerskie objęte konkursem stypendialnym w La Verne

IBS-Americas od lat organizuje menedżerskie programy rozwojowe (Executive Management Programs) na uniwersytecie La Verne niedaleko Los Angeles. Programy są opracowane i prowadzone przez kadrę dydaktyczną University of La Verne (ULV). Konkursem są objęte następujące trzy programy:

  • Advanced Topics in Business Strategy,
  • Advanced Topics in Financial Decisions and Corporate Policy,
  • Strategy and Marketing.

Więcej informacji na temat ww. programów można znaleźć tu: ULV-IBS Business Certificates California

Studenci biorący udział w tych programach spędzają w Kalifornii dwa lub trzy tygodnie i oprócz zajęć dydaktycznych odbywają wizyty w firmach Silicon Valley. Mają też możliwość pobierania darmowych lekcji w ramach zaawansowanego kursu Business English. Każdy student zakwalifikowany do wybranego programu otrzymuje stypendium w wysokości ponad 4000 USD, które pokrywa 70 procent czesnego.  Absolwenci programów otrzymują certyfikat i transcript wydane przez University of La Verne.

 

 

Programy menedżerskie w Sao Paolo

Dzięki współpracy między naszymi szkołami, IBS-Americas oferuje także stypendia uczestnikom i absolwentom programów IBD na studia menedżerskie w Sao Paolo. Aktualnie dostępny program w Brazylii to Strategy and Marketing for Emerging Markets. Program prowadzony jest w kampusie Universidade Paulista (UNIP), jednego z największych prywatnych uniwersytetów w Brazylii, zlokalizowanego w centrum finansowym Sao Paulo, największego miasta Ameryki Łacińskiej.

Oprócz udziału w zajęciach dydaktycznych uczestnicy programu Strategy and Marketing for Emerging Markets odbywają spotkania w firmach brazylijskich, które odniosły międzynarodowy sukces. Mają też okazję skorzystania z kursu nauki języka portugalskiego.

 

Współpraca z International Business School-Americas pozwala IBD Business School zaoferować swoim studentom i absolwentom stypendia, które pokrywają 70 procent czesnego związanego z uczestnictwem w programie Strategy and Marketing for Emerging Markets. Stypendia te są udzielane w drodze konkursu. Absolwenci programu otrzymują certyfikat sygnowany przez IBS-Americas i UNIP.

Więcej informacji na temat ww. programów można znaleźć tu: UNIP-IBS Business Certificate, Brazil

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i złożenia stosownej aplikacji.