Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie – w Sienna Traning Centre – to wyjątkowo urocze i prestiżowe miejsce w samym sercu stolicy – zaledwie jeden kilometr od Dworca Centralnego. Sale szkoleniowe przyciągają wzrok swym niepowtarzalnym designem. Są wyposażone w inteligentne sterowanie, nowoczesny i przyjazny w obsłudze sprzęt. Nasz ośrodek szkoleń wyróżnia się także rzadko spotykanym, i niezwykle docenianym przez gości, profesjonalizmem personelu, co zapewnia najwyższy komfort pracy dla uczestników szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych czy negocjacji z klientami i kontrahentami.

Centrum jest ulokowane na parterze budynku Sienna Center, dysponuje czterema salami szkoleniowymi – każda w innym klimacie i wystroju – oraz przestronnym foyer o niezwykle wysmakowanym wnętrzu.

 

sale szkoleniowe w Warszawie

KONTAKT I REZERWACJE

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z usług kampusu IBD Business School. Zespół obu centrów udzieli Państwu szczegółowych odpowiedzi i poradzi we wszelkich sprawach związanych z realizacją usługi. Serdecznie polecamy!

ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa
tel.: (22) 820 29 11
e-mail: rezerwacje@ibd.pl, sienna@ibd.pl

 

D o  p o b r a n i a:

Plan dojazdu do Sienna Traning Centre

Foldery: Sienna Training Centre   |  Green Park Conference Centre