Studia MBA Warszawa

Studia MBA w Warszawie, które wraz z partnerami SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym oraz Buckinghamshire New University prowadzi nasza szkoła  IBD Business School, wyróżniają się na rynku zarówno odpowiednim i profesjonalnym doborem tematyki, jak również międzynarodową i odpowiednio wykwalifikowaną kadrą wykładowców oraz nowoczesną i przyjazną dla studentów formą kształcenia.

MBA Warszawa – jakie programy realizujemy?

W IBD Business School oferujemy następujące studia MBA:

  • MBA – prowadzone w języku polskim. Studia są adresowane do właścicieli, sukcesorów oraz kadry zarządzającej polskich przedsiębiorstw.
  • International MBA – studia prowadzone w języku angielskim przeznaczone dla menedżerów i specjalistów, którzy pracują lub planują pracować w środowisku międzynarodowym.
  • Executive MBA – program prowadzony po angielsku dla średniej, wyższej i najwyższej kadry zarządzającej, właścicieli firm, przedsiębiorców oraz konsultantów w dziedzinie zarządzania.

Studia MBA – dowiedz się więcej o programach poszczególnych studiów MBA, kadrze naszych wykładowców i złóż aplikację.

Studia MBA w Warszawie

Taka perspektywa w Green Parku

W jakich miejscach odbywają się zajęcia i rozmowy kwalifikacyjne na Studia MBA w Warszawie

IBD Business School dysponuje znakomitą bazą dydaktyczną, która dopasowana jest do wymogów kształcenia na poziomie MBA. Cechują ją także odpowiednie warunki do wypoczynku i regeneracji oraz spokojnej i samodzielnej nauki.

Na rozmowy kwalifikacyjne czy spotkania informacyjne kandydaci na studia MBA zapraszani są do Warszawy. W sercu stolicy Polski znajduje się Sienna Training Centre. Zajęcia stacjonarne z kolei odbywają się w Green Park Conference Centre położonym w Serocku pod Warszawą. Oba ośrodki są komfortowe, nowoczesne i znakomicie wyposażone. Słyną z kameralnej atmosfery i profesjonalnej życzliwej obsługi.

Sienna Training Centre – idealne miejsce na rozmowę kwalifikacyjną

Sienna Training Centre to prestiżowe centrum szkoleniowe znajdujące się w centrum Warszawy przy ulicy Siennej 73. Centrum znajduje się na parterze budynku około kilometr od Dworca Centralnego. Jeśli na rozmowę kwalifikacyjną do Sienna Centre dojeżdżasz pociągiem, to z pewnością nie zabłądzisz. Sienna Training Centre dysponuje czterema salami szkoleniowymi. Każda z nich ma swój niepowtarzalny klimat i wystrój. Dodatkowo wyposażone są w inteligentne sterowanie oraz nowoczesny i prosty w obsłudze sprzęt. Oprócz nich w ośrodku znajduje się przestronny foyer, czyli miejsce obok sali konferencyjnej, w którym podczas przerw zbierają się uczestnicy szkoleń lub konferencji. Nasz ośrodek szkoleń wyróżnia się także rzadko spotykanym i docenianym przez gości profesjonalnym personelem, którego dba o najwyższy komfort pracy uczestników szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych czy negocjacji z klientami i kontrahentami.

Green Park Conference Centre – miejsce zajęć na studiach MBA

Green Park Conference Centre w Serocku znajduje się przy ulicy Wyzwolenia 63. To nowoczesny ośrodek szkoleniowy o bardzo wysokim standardzie. W miejscu tym organizowane są między innymi:

  • konferencje,
  • szkolenia,
  • firmowe spotkania integracyjne,
  • warsztaty,
  • spotkania biznesowe,
  • ważne wydarzenia firmowe.

Green Park Conference Centre, oprócz nowoczesnych i dobrze wyposażonych sal dydaktycznych, dysponuje wygodnymi i przytulnymi pokojami noclegowymi. Oferuje też znakomitą kuchnię i dużo parkowej przestrzeni bezpośrednio sąsiadującej z Zalewem Zegrzyńskim. Zalew ten oferuje ciekawe atrakcje, takie jak możliwość opalania się na plaży, wędkowanie czy żeglowanie. Położenie Green Parku w okolicy sosnowego lasu nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego sprzyja organizacji imprez na świeżym powietrzu.

Przyjedź do Green Park jako gość indywidualny

W weekendy nasz ośrodek szkoleniowy w Serocku udostępnia swoje progi gościom indywidualnym. Jeśli planujesz weekendowy wyjazd nad Zalew Zegrzyński, to będzie dla Ciebie idealnie miejsce na nocleg i wypoczynek. W ciągu dnia będziesz mógł pojechać na wycieczkę rowerową, pójść na spacer, zwiedzić Serock lub pojechać do Warszawy. Wieczorem weźmiesz udział w ognisku.

Powrót...