Studia MBA w Warszawie – oferta IBD Business School

Studia MBA w Warszawie, które prowadzi nasza szkoła 0 IBD Business School wraz z partnerami – SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym i Buckinghamshire New University, wyróżniają się na rynku zarówno doborem tematyki, międzynarodową kadrą wykładowców i nowoczesną, przyjazną formą kształcenia.

Studia MBA w Warszawie – jakie programy realizujemy?

W IBD Business School oferujemy następujące studia MBA:

MBA (po polsku), adresowany do właścicieli, sukcesorów i kadry zarządzającej polskich przedsiębiorstw oraz International MBA i Executive MBA (oba po angielsku).

Studia MBA – dowiedz się więcej o programach poszczególnych studiów MBA, kadrze naszych wykładowców i złóż aplikację.

Studia MBA w Warszawie - baza szkoleniowa

Taka perspektywa w Green Parku

IBD Business School dysponuje znakomitą bazą dydaktyczną, dopasowaną do wymogów kształcenia na poziomie MBA, oraz odpowiednimi warunkami do wypoczynku i samodzielnej nauki.
Na rozmowy kwalifikacyjne czy spotkania informacyjne kandydaci na studia MBA są zapraszani do Sienna Training Centre, które znajduje się w sercu stolicy, natomiast zajęcia stacjonarne odbywają się w Green Park Conference Centre, położonym w Serocku pod Warszawą.

Oba ośrodki są doskonale wyposażone i słyną z profesjonalnej obsługi. Green Park, oprócz nowoczesnych sal dydaktycznych, dysponuje wygodnymi pokojami noclegowymi, oferuje znakomitą kuchnię i dużo, dużo parkowej przestrzeni bezpośrednio sąsiadującej z Zalewem Zegrzyńskim.

Powrót...