Potwierdzone lutowe terminy szkoleń w IBD Business School

Z przyjemnością informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na certyfikowanych szkoleniach otwartych, które IBD Business School organizuje w lutym. Najbliższe, lutowe terminy szkoleń podajemy niżej. (Uściślając: są to daty rozpoczęcia zajęć pierwszych sesji).

Terminy szkoleń

Terminy szkoleń – luty 2020

Advanced Negotiation Program (ANP)24.02.2020

Coaching Fundamentals Certificate (CFC) –  28.02.20202

Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC)  – 24.02.20202

Rising Leaders Program (RLP)24.02.2020

Kompletuje się nam także grupa uczestników na Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych  (29.02.20202).

terminy szkoleń

Wszystkie ww. szkolenia są certyfikowane. Trwają z reguły po kilka sesji szkoleniowych. Programy szkoleń zostały tak opracowane pod względem tematyki i metodyki, aby były maksymalnie przydatne w pracy. Charakteryzuje je przede wszystkim praktyczne podejście i koncentracja na kształceniu i doskonaleniu konkretnych kompetencji menedżerów i specjalistów.

Zapraszamy do rejestracji online. W razie pytań, prosimy o kontakt z naszym Działem Programów Otwartych. Jeśli lutowe terminy szkoleń Państwu nie odpowiadają, zapraszamy do dokładnego przestudiowania pełnego kalendarza szkoleń na 202o rok

Programy naszych szkoleń otwartych mogą być także podstawą do organizacji zajęć w formule zamkniętej dla firm. Klienci, którzy zamówią szkolenia zamknięte dla swoich pracowników, wybierają formy pracy uczestników na zajęciach. Wskazują również lokalizację. Do potrzeb klientów dopasowujemy  charakter warsztatów i  treningów. Proponujemy także korzystanie z webinariów, e-learningu, blended learningu czy e-platform edukacyjnych.
W IBD Business School już od wielu lat projektuje i organizuje szkolenia biznesowe. Kładziemy nacisk na gruntownym kształceniu kompetencji i umiejętności specjalistów i menedżerów. W szczególności mamy duże i doceniane doświadczenie w przygotowywaniu do zawodu asesorów, coachów, haerowców, trenerów biznesu.

Szczegółowe informacje: szkoleniaotwarte@ibd.pl,   (22) 768 20 22, 695 330 033

 

 

 

Powrót...