Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

dr Agnieszka Kacprzak

wykładowca/ trener

Adiunkt, Katedra Psychologii i Socjologii Zarządzania, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Warszawski. Ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu, w 2009 r obroniła doktorat na temat segmentacji rynku młodzieżowego w Polsce pod kątem kryteriów społeczno-kulturowych.

Posiada dwanaście lat doświadczenia w prowadzeniu wykładów, ćwiczeń, konwersatoriów i seminariów na różnych typach studiów z dziedziny zachowań konsumenckich, socjologii, marketingu i HR. Entuzjastka stosowania nowoczesnych metod aktywnego włączania uczestników zajęć w ich przebieg oraz uczenia przez doświadczenie.

Dbając, aby przekazywana przez nią wiedza nie ograniczyła się tylko do stworzonych przez innych teorii, angażuje się w prowadzenie badań naukowych i kierowanie grantami badawczymi dotyczącymi zachowań rynkowych Polaków. Autorka i współautorka dwóch książek i kilkudziesięciu artykułów przedstawiających wyniki badań z obszaru między innymi społeczno-kulturowych czynników oddziałujących na konsumenta oraz uwarunkowań rozwoju marketingu doświadczeń w Polsce.

Prywatnie mama dwojga małych urwisów, pasjonatka jogi i wegetariańskiej kuchni oraz miłośniczka bliższych i dalszych podróży.

Specjalizacja doradcza: marketing, sprzedaż