Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Agnieszka Łakińska – senior konsultant/ senior trener

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Master of Business Administrationa University of Illinois at Urbana-Champagne i Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczony menedżer, konsultant. i coach.  Ekspert w dziedzinie zarządzania efektywnością i rozwojem liderów oraz w obszarze rozwiązań HRM. Realizowała projekty w organizacjach międzynarodowych oraz lokalnych na terenie Polski, Ukrainy, Rosji i Kazachstanu.

Realizuje projekty związane z oceną potencjału i rozwojem efektywności liderów, zarządzaniem talentami, projektowaniem i prowadzeniem Assessment/ Development Centre, projektuje rozwiązania HRM, także w zakresie wynagradzania.  Doświadczony i certyfikowany konsultant (inteligencja emocjonalna, ocena potencjału pracowników wg metod KFALP i KF Hay Group, Talent Q, SHL), trener i konsultant w IBD Business School, członek Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Praktyczne doświadczenie zawodowe związane z tematyką ZZL zdobyła pracując między innymi jako wicedyrektor HR (Ferrero Polska, PwC), jak też pełniąc funkcję  interim dyrektora HR. Na zajmowanych stanowiskach była odpowiedzialna za rekrutację i selekcję, diagnozowanie oraz promowanie pracowników, określanie potrzeb szkoleniowych i planowanie „sukcesji” kadry, systemy i politykę wynagradzania, protektorowanie rozwoju organizacji.

Specjalizacja doradcza: HR, efektywność organizacji i pracy