Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Elżbieta Sawczyn

senior trener/ senior konsultant

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu i studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Specjalizacje: zarządzanie kadrami, zarządzanie dla rezultatów.

Praktyk biznesu. Pracowała 12 lat na stanowiskach menedżerskich m.in. w PZU Życie SA, PZU SA, Polbank EFG. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów i szkoleń dla franczyzobiorców oraz badaniem kompetencji menedżerskich min poprzez analizę testów osobowościowych, AC/DC, budowanie ścieżek karier. Autorka artykułów związanych m.in. z tematyką franchisingu w Polsce oraz tematyką ubezpieczeniową.
Kluczowe kompetencje związane są z programami doradczymi, szkoleniami i warsztatami dla sieci sprzedaży i kadry menedżerskiej, coachingiem, rekrutacją i selekcją, komunikacją w organizacji i zarządzaniem zmianami. Cechy charakterystyczne: entuzjazm, ciekawość świata i ludzi, pasja w działaniu. Zainteresowania szczególne: przywództwo i systemy motywacyjne, wszechstronny rozwój osobisty.