Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Iwona Ostrowska – senior konsultant/ senior trener

Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II oraz Master of Business Administrationa dla kadry HR na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczony menedżer, coach i konsultant. Ekspert w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania projektami unijnymi oraz w obszarze rozwiązań HRM. Zarządzała jednym z najbardziej efektywnych zespołów w obszarze pozyskiwania i realizacji projektów dla przedsiębiorców dofinansowanych z EFS.

Realizuje projekty związane z budową modeli kompetncyjnych, Assessment/ Development Center, zarządzaniem talentami, budową testów kompetencji, w tym sytuacyjnych testów decyzyjnych. Doświadczony i certyfikowany coach  (Noble Manhattan Coaching), trener i konsultant w IBD Business School.

Praktyczne doświadczenie zawodowe związane z tematyką ZZL zdobyła pracując między innymi jako menedżer  (IBD Business School Sp. z o.o., Freemen Edu Sp. z o.o.). Na zajmowanych stanowiskach była odpowiedzialna za rekrutację i selekcję, diagnozowanie oraz promowanie pracowników, określanie potrzeb szkoleniowych i planowanie „sukcesji” kadry.

Specjalizacja doradcza: HR