Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Katarzyna Marczak – trener/ konsultant/ facylitator

Absolwentka psychologii na SWPS i zarządzania zasobami ludzkimi na ALK. Praktyk biznesu, konsultant i trener posiadający 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada certyfikat Insights Discovery Accreditation oraz Thomas PPA.

Praktyk biznesu, doświadczony menedżer, obecnie trener i konsultant. Wiedzę i praktyczne umiejętności z tego zakresu zdobywała pracując zarówno w dużych polskich firmach, jak i międzynarodowych organizacjach z różnych branż: FMCG, retail, bankowości, energetyki, sektorze nowoczesnych usług biznesowych. Pracowała dla takich podmiotów, jak: PGNiG i PGNiG Termika, Vattenfall Heat Poland, Cetelem Bank, Cadbury Wedel, McDonald’s, Macro Cash and Carry Poland, International Fast Food Polska. Jest pomysłodawczynią i założycielką firmy doradczej HR Concept.

Przygotowała i wdrożyła projekty z zakresu m.in.: polityki wynagrodzeń, opisów stanowisk pracy i wartościowania pracy, opracowywania wewnętrznych aktów prawa pracy oraz procedur w obszarze kadrowo-płacowym, oceny pracowniczej i modelu kompetencyjnego. Przez wiele lat zarządzała procesami kadrowo-płacowymi oraz usługami biznesowymi z obszaru kadrowo-płacowego.