Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Magdalena Radomska

coach/ trener/ mentor

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplomowany coach Noble Manhattan Coaching. W pracy z klientami koncentruje się na life coachingu, w którym pomaga ludziom osiągnąć osobiste i zawodowe cele. Prowadząc warsztaty „Be a woman” uczy Europejki jak odkryć i uwydatnić swoje walory stając się atrakcyjną wewnętrznie i zewnętrznie oraz jak zbudować poprawne relacje damko-męskie. Jako coach pracuje głównie za granicą wspierając jednocześnie międzynarodowe środowiska polonijne. W coachingu szczególnie interesuje ją samorozwój, coaching rodzicielski, budowanie samooceny, samodyscyplina, a w zakresie biznesu, zarządzanie ambicją i karierą, oraz work-life balanace. Jej mocne strony to dyplomacja, cierpliwość i niezwykła umiejętność słuchania.

Ekspert ds. Public Relations i kreowania wizerunku. Przez niemal dwadzieścia lat pracy w prasie drukowanej pisała m.in. dla „Trybuny Śląskiej”, „Fashion Magazine”, „Sukcesu” czy „Dolce Vita”. Planowała zostać dziennikarzem wojennym, przeprowadziła ostatni wywiad z Waldemarem Milewiczem. Jego tragiczna śmierć wywarła ogromny wpływ na jej dalsze życie w tym, na wybór ścieżki zawodowej, który padł na bezpieczną branżę mody i show biznesu. Jest autorką setek artykułów, wywiadów, reportaży i felietonów. Porusza się w tematach psychologii, biznesu, lifestyle oraz fashion. Przed wiele lat pracy dziennikarskiej realizowała materiały z najbardziej znanymi biznesmenami, aktorami, projektantami, psychologami i przedstawicielami życia publicznego.

Przez dziesięć lat prowadziła studio fotograficzne produkując sesje zdjęciowe i pokazy mody. Pomysłodawczyni i producentka spektaklu teatralnego „Antoine” w gwiazdorskiej obsadzie, który stał się wielkim sukcesem i przez ponad dwa lata był wystawiany na najlepszych scenach teatralnych w całej Polsce.

Lubi malarstwo, teatr, literaturę oraz filmy o superbohaterach.