Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Piotr Wiśniewski – senior trener/ senior konsultant

Psycholog, praktyk biznesu specjalizujący się w podnoszeniu jakości pracy z klientem oraz    harmonizacji pracy w zespołach pracowniczych. Wieloletni nauczyciel akademicki (obecnie wykładowca na studiach podyplomowych SWPS i  WSNHiD), trener, konsultant od 1997 r.

Autor i realizator kompleksowych projektów szkoleniowych, doradczych oraz badawczych wykonanych na rzecz: Kulczyk Tradex, Skoda Auto Polska, Skoda Auto Rosja oraz VW Chiny, (autorskie projekty dotyczące standardów obsługi i pracy z klientem oraz zarządzania sprzedażą).

W latach 2007-2009 zrealizował projekt Szkoły trenerów na rzecz Škoda Auto China – Shanghai Volkswagen, selekcjonując oraz wdrażając zespół coachów i szkoleniowców przeprowadzających zmiany rozwojowe w sieci sprzedaży i obsługi VW i Skody w Chinach.

Autor i realizator szkoleń z zakresu pracy z klientem,  budowy standardów kształtowania relacji handlowych na rzecz m.in.: Energa S.A, Deutsche Bank, Terravita, MAN, Polskie Porty Lotnicze, Poczta Polska.

Autor koncepcji i metodologii zarządzania projektem upowszechniania zmian rozwojowych w organizacji wraz z narzędziami dydaktycznymi i scenariuszem kierowania tym procesem.