Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Sylwester Pietrzyk – trener

Praktyk biznesu, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania (2000), absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej (2005), trener m.in. w IBD Business School.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami biznesowymi (sektor finansowy spółka brytyjska notowana na giełdzie w Londynie) kierownik projektu, kierownik zespołu sprzedażowego, trener wewnętrzny, dyrektor zarządzający) oraz Ministerstwo Finansów (specjalista). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Train the Trainer, zarządzania zespołami, zarządzania zmianą, negocjacje. Pracował między innymi przy fuzji PKO S.A. z BPH, projekt dot. zmiany szkolenia dla kilkuset kierowników.

Przeprowadził ponad 1500 dni treningów i warsztatów, z których otrzymuje bardzo wysokie oceny. Uczestnicy zajęć mówią o nich, że są prowadzone dynamicznie w fantastycznej atmosferze oraz z dużą ilością interesujących przykładów. Prywatnie mówi, że szkoleniowiec jest skazany na stały rozwój, co wyjaśnia jego uzależnienie od lektur biznesowych: Kena Blancharda, Leslie Rae, Briana Tracey i innych.

Prowadził zajęcia na studiach podyplomowych i MBA w Akademii Koźmińskiego. Prelegent na licznych konferencjach HR. Współpracował z Oficyną Ekonomiczną, wydawnictwem BECK w zakresie recenzowania wydawnictw z zarządzania i szkoleń. Od 1999 lat aktywnie działający Członek Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów MATRIK.  Wpisany na listę wykładowców Okręgowej Izby Radców Prawnych.