Partnerzy IBD

Do grona wieloletnich i sprawdzonych partnerów IBD Business School, zajmujących się doskonaleniem i rozwojem kadr, w 2015 roku dołączyła brytyjska szkoła biznesu Ashridge Executive Education, a w 2016 – Buckinghamshire New University. Współpraca z cenionymi polskimi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz centrami rozwoju kadr kierowniczych zapewnia IBD:

 • dostęp do najnowszej wiedzy i sprawdzonych na świecie metodologii badawczych i doradczych,

 • tworzenie nowoczesnych rozwiązań i narzędzi biznesowych,

 • oferowanie certyfikowanych programów szkoleniowych, realizowanych na podstawie licencji prestiżowych organizacji,

 • udział wykładowców cieszących się międzynarodowym uznaniem,

 • opracowywanie kompleksowych programów rozwojowych dla organizacji, zwiększających ich zdolność konkurencyjną i wartość rynkową.

Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University – uczelnia o bogatej tradycji (sięga końca XIX w.), oferująca studentom innowacyjne podejście do kształcenia, w tym wychodzące poza ścisłe ramy akademickie. IBD Business School jest partnerem uniwersytetu w realizacji w Polsce programu International MBA.

Buckinghamshire New University

 

Ashridge Executive Education

Jedna z czołowych szkół biznesu na świecie. Ashridge jest partnerem programowym Executive MBA, realizowanego przez IBD Business School.

 

Polska Fundacja Badań nad Zarządzaniem

Strategiczny partner IBD Business School, w szczególności w realizacji projektów naukowo-badawczych z zakresu szeroko rozumianej teorii i praktyki zarządzania

 

 

Noble Manhattan Coaching

Prestiżowa szkoła coachów, należąca do pierwszej szóstki największych tego typu organizacji na świecie. Jej założycielem i prezesem jest Gerard O’Donovan, znakomity mówca i ceniony coach ze ścisłej międzynarodowej czołówki. IBD Business School jest jedynym w Polsce, na Ukrainie i Białorusi partnerem NMC.

 

International Education Society

Procesem certyfikacji IES w Instytucie są objęte programy z obszarów: Przywództwo i zarządzanie, Zarządzanie kapitałem ludzkim, Sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta oraz Szkoły Trenerów Biznesu.

 

University of New Brunswick

Kadra Uniwersytetu systematycznie wspiera Instytut we wdrażaniu najnowszych światowych rozwiązań w kształceniu kadry menedżerskiej i adaptacji unikatowych na polskim rynku programów edukacyjnych

 

 

Fordham University of New York

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. Victor Marek Boruń od 1992 roku jest stałym wykładowcą Instytutu, w tym m. in. na Studium dla doradców inwestycyjnych i analityków papierów wartościowych

 

MEC Polska

Międzynarodowa agencja komunikacji marketingowej. Najbardziej efektywna agencja mediowa roku w rankingu Effie 2016.

Media i Marketing Polska

Poczytny ogólnopolski magazyn poświęcony mediom, reklamie i marketingowi. Organizator marketingowych konferencji branżowych oraz właściciel serwisu http://mmponline.pl/

 

 

Portal „StrategieiBiznes.pl”

Portal „StrategieiBiznes.pl” jest przeznaczony dla średniej i wyższej kadry zarządczej firm typu PHB. Redakcja dostarcza czytelnikom pogłębionych, wysoce merytorycznych artykułów z obszarów: zarządzania, finansów, IT, kadr, prawa, marketingu i sprzedaży.

 

Podyplomowe Studium Public Relations and Strategic Communication

Powstało w roku 1996, jako wspólne przedsięwzięcie Instytutu Filozofii i Socjologii PAN, Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW, przy współudziale Fundacji – Centrum Prywatyzacji (obecnie IBD Business School).

 

 

International Institute of Business

Jedna z czołowych szkół biznesu na Ukrainie. IBD Business School i Polska Fundacja Badań nad Zarządzaniem współpracują z kijowskim Instytutem w zakresie wymiany kadr eksperckich i wykładowców, a także prowadzą wspólną działalność badawczą.

 

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII)

Jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, działa od 1999 roku ( www.sii.org.pl). IBD udziela członkom Stowarzyszenia 20-procentowej zniżki na szkolenia z finansów i ładu korporacyjnego.

Polska Izba Firm Szkoleniowych

IBD Business School jest członkiem-założycielem Izby.

 

 

 

template_single_page.php

Formularz zgłoszeniowy

 • Aby zamówić szkolenie zamknięte wypełnij formularz. Doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBD Business School Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciela serwisu IBD.pl w celu świadczenia oraz ewaluacji zamówionych usług oraz akceptuję Regulamin serwisu.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych przez Polską Fundacja Badań nad Zarządzaniem oraz IBD Business School Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z dn. 29.10.1997 r.).

Formularz zgłoszeniowy - doradztwo i badania

 • Aby zamówić usługę doradczą IBD Business School wypełnij formularz. Doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBD Business School Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciela serwisu IBD.pl w celu świadczenia oraz ewaluacji zamówionych usług oraz akceptuję Regulamin serwisu.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych przez Polską Fundacja Badań nad Zarządzaniem oraz IBD Business School Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z dn. 29.10.1997 r.).