Green Park Conference Centre nad Zalewem Zegrzyńskim

Green Park w Serocku: sale konferencyjne | noclegi | wyśmienita kuchnia | imprezy okolicznościowe | wypoczynek

 

Ośrodek szkoleniowy Green Park w Serocku to położony w pięknym sosnowym lesie nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego. Wyróżnia się przede wszystkim nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, wygodnymi i przytulnymi pokojami z widokiem na zalew. Serwuje wyśmienitą i różnorodną kuchnią. Goście zawsze mogą liczyć na niezwykle zaangażowany i życzliwy personel.

To doskonałe miejsce zarówno do nauki, prowadzenia dyskusji czy warsztatów, jak i udanego aktywnego wypoczynku – grupowego i indywidualnego. Są tu organizowane konferencje, szkolenia, spotkania firmowe, narady kierownictwa czy eventy integracyjne. W weekendy nasz ośrodek szkoleniowy w Serocku udostępnia także swoje progi gościom indywidualnym na wypoczynek, wyprawy turystyczne i wycieczki rowerowe. Godne uwagi są również imprezy okolicznościowe, które organizuje Green Park, jak bankiety, przyjęcia, zabawy sylwestrowe czy komunie.

 

Green Park w SerockuKONTAKT I REZERWACJE

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z usług naszego ośrodka. Życzliwy i profesjonalny zespół Green Parku udzieli Państwu szczegółowych odpowiedzi i poradzi we wszelkich sprawach związanych z realizacją usług. Serdecznie polecamy!

ul. Wyzwolenia 63, 05-140 Serock
tel.: (22) 782 78 87, (22) 782 89 11, (22) 782 89 19
tel. kom. 607 857 136, 695 330 380, faks: (22) 782 73 91
e-mail: rezerwacje@ibd.pl

 

D o  p o b r a n i a:

Plan dojazdu do Green Park Conference Centre

Folder: Green Park Conference Centre