Sale konferencyjne w Green Parku – w grudniu tylko za złotówkę

Sale konferencyjne w Green Parku – wyjątkowa oferta tylko w grudniu. Dla uczestników konferencji, szkoleń, warsztatów czy wyjazdów integracyjnych sale tylko za 1 PLN. Dodatkowo nocleg dla trenera – gratis! Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc.

Sale konferencyjne – informacje o dostępności miejsc:
Zadzwoń: 22 782 89 11 lub napisz: rezerwacje@ibd.pl

W Green Park Conference Centre w Serocku mamy 118 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach, 10 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, elegancką restaurację, serwującą potrawy dla najbardziej wymagających smakoszy. Mamy także, i to jest nasz szczególny atut, kilka hektarów pięknego terenu rekreacyjnego. Zapewniamy także bezpłatny parking.

Green Park to miejsce, w którym goście od pierwszych chwil pobytu do wyjazdu są otaczani profesjonalną i życzliwą opieką. Nasz personel dokłada starań, aby czuli się w pełni komfortowo, bez względu na to, czy są uczestnikami zorganizowanych przedsięwzięć, czy indywidualnych pobytów.

 

Sale konferencyjne w Green Parku są różnej wielkości – kameralne, od 28 m kw., do 131, przy połączeniu sal B i C. Każda jest wyposażona w nowoczesny sprzęt konferencyjny, z dostępem do internetu.

Sale konferencyjne

Powrót...