Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Agnieszka Leleń

coach/ trener/ mentor

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Pedagogiczny, kierunek: Andragogika – edukacja pozaformalna dorosłych – prowadzenie szkoleń oraz Pedagogium Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie, kierunek: resocjalizacja społecznie nieprzystosowanych. Zdobyła również wykształcenie coachingowe: początkowo na poziomie Coaching Fundamentals Certificate, następnie na poziomie Practitioner Coach Diploma realizowane w Szkole Coachingu IBD-NMC.

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Sądzie Rejonowym w Pułtusku i Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Mokotowa, gdzie pracowała w charakterze sekretarza sądowego, następnie w Kancelarii Prawno-Finansowej w roli asystenta dyrektora zarządzającego.

Z IBD Business School związana była od grudnia 2012 roku do listopada 2018. Początkowo jako specjalista ds. projektów unijnych, następnie jako Account Manager, później zajmowała stanowisko Business Development Managera w Szkole Coachingu IBD-NMC.

Pasjonuje się rozwojem osobistym oraz coachingiem i z dużym zaangażowaniem promuje tę metodę rozwoju nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Prywatnie wokalistka w zespole muzycznym „Petarda” i finalistka programu telewizyjnego Disco Star.