Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Kamila Koźbiał

coach/ trener

Coach, trener umiejętności biznesowych i rozwoju personalnego. Specjalistka ds. komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w biznesie. Absolwentka kierunku Dziennikarstwa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Coach, trener i mentor Noble Manhattan Coaching. Doświadczenie zawodowe, z którego czerpie w pracy coachingowej to ponad 10-letnia historia pracy w obszarach takich, jak komunikacja, budowanie wizerunku, doradztwo i szkolenia dla największych spółek polskich i zagranicznych.

Pracując jako coach tworzyła indywidualne programy rozwojowe dla menedżerów, prowadziła warsztaty i szkolenia dla zarządów, wyższej kadry menedżerskiej oraz pracowników na różnych szczeblach organizacji. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej z klientami jak i zespołowej. Wśród firm, dla których pracowała, znajdują się m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego, PGNiG, Gazprom, Emerson, Koleje Mazowieckie, BASF, Syngenta, Jeronimo Martins Polska, Polski Związek Piłki Siatkowej, Wyższa Szkoła Bankowa, Kapsch.

Prowadzi coaching biznesowy oraz life-coaching. Obszary, którym poświęca najwięcej czasu w codziennej praktyce to: coachingowy styl zarządzania i wprowadzanie kultury coachingowej w organizacji, wzmacnianie wartości firmy wartościami indywidualnymi, rozwijanie kompetencji przywódczych, planowanie ścieżki rozwoju, relacje interpersonalne, techniki motywacyjne i udzielanie informacji zwrotnej, a ponadto work-life balance, rozwój osobisty i osiąganie celów. Dodatkowo, jako trener, specjalizuje się w zarządzaniu sytuacją kryzysową, wystąpieniach publicznych i prezentacjach, budowaniu wizerunku osobistego oraz marki/ organizacji, pracy z mediami i technikach negocjacyjnych.

Klienci, z którymi pracuje, cenią ją za pozytywną energię i otwartość, umiejętność motywowania i inspirowania do działania, a także odwagę we wdrażaniu niestandardowych rozwiązań i metod pracy.

Ma doświadczenie we współpracy z klientami z wielu branż takich jak: FMCG, gazowa, infrastrukturalna, spożywcza, farmaceutyczna, motoryzacyjna, logistyczna, produkcyjna, reklamowa, finansowa, turystyczna, kulturalna. Pracuje w języku polskim i angielskim.