Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Krzysztof Stefaniak

senior konsultant/ senior trener

Doświadczony ekspert, menedżer, konsultant i coach. Z wykształcenia pedagog, trener biznesowy. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie biznesowe w zarządzaniu zespołami. Pracował jako dyrektor personalny (7 lat), menedżer ds. szkoleń (4 lata). Senior trener i senior konsultant w IBD Business School.

Specjalizuje się w rozwoju kompetencji związanych z komunikacją, prowadzeniem sesji assessmentowych, a także w projektowaniu i wdrażaniu modeli kompetencyjnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw, systemów ocen pracowniczych, udzielaniu informacji zwrotnej na podstawie badania 360 stopnii. Ponadto jego kompetencje obejmują konstruowanie oraz realizowanie programów rozwojowych dla menedżerów wyższej i średniej kadry zarządzającej. Jako coach prowadzi również zajęcia z coachingu menedżerskiego.

Zdobywał doświadczenie pracując w międzynarodowych korporacjach oraz polskich przedsiębiorstwach takich jak Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Telewizja Polska, Asseco Poland, Nestle, Tele 5, Macrosoft, Ministerstwo Cyfryzacji, Lotos, PwC. Pracując w tych firmach, zaprojektował oraz wdrożył programy rozwojowe, takie jak Akademia Menedżera, 360 stopni, Coaching Development Programme, Individual Development Programme.

Pierwsze warsztaty rozwojowe prowadzone przez niego odbyły się w 1994 i od tego czasu rozwijał swoje umiejętności w pracy asesora i konsultanta z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji. Podczas swojej kariery zawodowej jako dyrektor personalny i kierownik działu szkoleń przeprowadził wiele sesji rozwojowych, coachingowych oraz facylitacji z pracownikami wszystkich szczebli zarządzania.