Wykładowcy, konsultanci i trenerzy IBD

Lidia Sarna

trener, executive coach

Absolwentka SGH, kierunek Metody Ilościowe, Systemy Informatyczne.
Praktyk biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem obejmującym pracę w globalnej firmie doradczej Accenture oraz topowych firmach z sektora finansowego (m.in. PZU, Warta, PKO BP, Pekao SA). Ma przekrojowe doświadczenie obejmujące różne domeny biznesowe, jak również zarządzanie projektami i procesami oraz zarządzanie zmianą. Uczestniczyła w największych w Polsce projektach transformacji systemowo-biznesowej. Skuteczna w realizacji kompleksowych, wielowymiarowych przedsięwzięć, wymagających uzgadniania często sprzecznych interesów. Jest trenerem sprzedaży i coachem w IBD Business School.

Zarządzała obszarem komunikacji i szkoleń dla ponad 30 tys. pośredników ubezpieczeniowych współpracujących z PZU. Projektowała i wdrażała programy rozwojowe oraz innowacyjne rozwiązania w obszarach swojej odpowiedzialności, w tym w roli dyrektora HR.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i programach rozwojowych. Certyfikowany coach Noble Manhattan Coaching (NMC). Pierwsza osoba w Polsce certyfikowana jako Doradca wg amerykańskiej metody How To Fascinate.
Energię do pracy dają jej ludzie i możliwość wspierania rozwoju ich talentów. Jest pasjonatką wolontariatu.