30 czerwca startują: Practitioner Coach Diploma i Certified HR Business Partner

Zajęcia w ramach programu PCD odbędą się w Green Park Conference Centre w Serocku, a I sesja programu CHRBP – w Sienna Training Centre w Warszawie. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy do rejestracji. Oba programy – od momentu wprowadzenia do naszej oferty – cieszą się uznaniem na rynku; są cenione m.in. za swój praktyczny charakter, nowoczesną metodykę i profesjonalnych, lubianych prowadzących.

Practitioner Coach Diploma (PCD) to zaawansowany program dla osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje i doskonalić umiejętności z zakresu coachingu oraz zdobyć międzynarodowe certyfikacje: Noble Manhattan Coaching (NMC) – wieloletniego partnera IBD Business School, Institute of Leadership & Management (ILM) i International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M).


Green Park Conference Centre

 

Z kolei Certified HR Business Partner (CHRBP) to zaawansowany, kompleksowy program, który przygotowuje menedżerów HR i osoby planujące rozwijać swoją karierę w takiej roli do profesjonalnego uczestnictwa w zarządzaniu firmą z poziomu obszaru HR w organizacjach biznesowych różnych branż. Uczestnicy nie tylko nabywają praktyczną wiedzę z zarządzania zasobami ludzkimi, ale i uczą się rozumienia wzajemnych złożonych współzależności między wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie.

Sienna Training Centre

 

Zobacz szczegółowe programy i zgłoś swój udział w wybranym szkoleniu

Powrót...