43. edycja Studium dla doradców inwestycyjnych

Z przyjemnością informujemy,  że rekrutacja na październikową edycję Studium już teraz, w końcu wiosny, cieszy się dużym zainteresowaniem. Słuchacze – jak sądzimy – doceniają fakt, że autorem programu i jednym z głównych wykładowców od początku lat 90. ub.  jest prof. Victor Marek Boruń. Ważne także jest i to, że program studium, dzięki  współpracy z nim i innymi wykładowcami jest regularnie weryfikowany i uzupełniany o najnowsze  osiągnięcia nauki i praktyki finansowej.

Prof. Victor M. Boruń wykorzystuje każdą minutę zajęć, nawet gdy czas już minie, nie ma nic na skróty…. Podczas  przerw lubi  zaglądać do biura,  zawsze z uśmiechem, czasem z kalafiorem:)

Doradca inwestycyjny bowiem „… to zawód elitarny, wymagający wysokiego poziomu etycznego oraz wyjątkowo wysokich umiejętności fachowych” – podkreśla prof. Marek Boruń. Dodajmy, rynek, szczególnie w trudnych kryzysowych czasach potrzebuje profesjonalistów z wielkim zaangażowaniem zawodowym i z gruntowną, usystematyzowaną wiedzą. A nie ma lepszego sposobu na jej przyswojenie, jak wielogodzinne rozwiązywanie testów i zadań czy analizowanie konkretnych zagadnień na odpowiednio dobranych studiach przypadku. Takie praktyczne podejście do zajęć wyróżnia kadrę wykładowców całego programu Studium. Jego celem jest takie przygotowanie absolwentów do zawodu, by potrafili w sposób odpowiedzialny i etyczny pełnić rolę profesjonalnego doradcy inwestycyjnego i analityka papierów wartościowych.

Osoby zainteresowane udziałem w 43. edycji Studium zapraszamy do uważnego zapoznania się z programem i harmonogramem zajęć. Na stronie zamieścimy informację o wyczerpaniu liczby miejsc i zamknięciu rekrutacji.

Powrót...