Akademia Dobrego Networkingu po raz trzeci w Legionowie

Termin i lokalizacja Legionowo, 31.05.2017 - 31.05.2017

IBD Business School – jako wieloletni pracodawca w powiecie legionowskim – uczestniczył w spotkaniu networkingowym, zorganizowanym przez Urząd Miasta Legionowo, Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie oraz Towarzystwo Amicus. W naszym imieniu w Akademii Dobrego Networkingu wzięły udział: Adrianna Karpińska (Starszy Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju) i Magdalena Małecka (Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Usług Konferencyjnych) – m.in. obok siebie na drugim zdjęciu, czwarty rząd – od lewej.

Spotkanie odbyło się 31 maja 2017 roku. Obejmowało między innymi warsztaty z zakresu posługiwania się narzedziami networkingowymi. Zajęcia poprowadziła Izabela Dyakowska. A w ramach konkursu wizytówkowego jego zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci bezpłatnego udziału w warsztacie Introduction to Coaching.

Akademia była zorganizowana już po raz trzeci w ramach projektu „Edukacja zawodowa w szkołach trampoliną do zrównoważonego rozwoju kadry na legionowskim rynku pracy, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi