Akademia Dobrego Networkingu po raz trzeci w Legionowie

Termin i lokalizacja Legionowo, 31.05.2017 - 31.05.2017

IBD Business School – jako wieloletni pracodawca w powiecie legionowskim – uczestniczył w spotkaniu networkingowym, zorganizowanym przez Urząd Miasta Legionowo, Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie oraz Towarzystwo Amicus. W naszym imieniu w Akademii Dobrego Networkingu wzięły udział: Adrianna Karpińska (Starszy Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju) i Magdalena Małecka (Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Usług Konferencyjnych) – m.in. obok siebie na drugim zdjęciu, czwarty rząd – od lewej.

Spotkanie odbyło się 31 maja 2017 roku. Obejmowało między innymi warsztaty z zakresu posługiwania się narzedziami networkingowymi. Zajęcia poprowadziła Izabela Dyakowska. A w ramach konkursu wizytówkowego jego zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci bezpłatnego udziału w warsztacie Introduction to Coaching.

Akademia była zorganizowana już po raz trzeci w ramach projektu „Edukacja zawodowa w szkołach trampoliną do zrównoważonego rozwoju kadry na legionowskim rynku pracy, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi