Akademia FORTE II edycja

Termin i lokalizacja Warszawa, Serock, 10.02.2017 - 16.12.2017

Akademia FORTE to studia podyplomowe, realizowane dla pracowników Fabryki Mebli FORTE SA przez IBD Business School we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego.

Podczas inauguracji programu, która odbyła się  3 lutego w siedzibie Spółki w Ostrowi Mazowieckiej,  wystąpili: Maciej Formanowicz, Prezes Zarządu Fabryki Mebli FORTE SA oraz  Włodzimierz K. Buśkiewicz, Prezes Zarządu IBD Business School. Studenci otrzymali oficjalne decyzje Komisji Rekrutacyjnej Akademii Leona Koźmińskiego o przyjęciu na studia podyplomowe. Zaprezentowano także program studiów oraz zasady organizacji zajęć.

 

Studenci II edycji Akademii FORTE oraz (od lewej, pierwszy rząd) Elżbieta Mytych, a od prawej: Włodzimierz K. Buśkiewicz  i  Maciej Formanowicz.

 

Z ramienia IBD opiekunem merytorycznym Akademii jest Elżbieta Mytych, Dyrektor Programowa Centrum Eksperckiego Strategia i Zarządzanie.

Studia składają się z 9 sesji. Zajęcia odbywają się w ośrodkach IBD: w Green Park Conference Centre w Serocku oraz w Sienna Training Centre.

Zobacz fotorelację

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi