Bariery w transferze wiedzy do biznesu

Multitrain 15 stycznia 2014 roku organizuje V edycję konferencji „Knowledge Management – umiejętne wykorzystanie wiedzy kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa”, która odbędzie się w Warszawie w Centrum Szkoleniowym Sienna.

Instytut Rozwoju Biznesu, partner honorowy wydarzenia serdecznie zaprasza do udziału. Wśród prelegentów m.in. dr Beatricze Andrzejewska z Instytutu, która omówi problematykę transferu wiedzy do biznesu i komercjalizacji know how, a także Mariusz Chudy z PMI Poland Chapter, Jacek Kubalski z Kancelarii Domański, Zakrzewski, Palinka, Andrzej Olękiwicz z TNS Polska, dr Małgorzata Poznańska z Boni Fratres Cracoviensis sp. z o.o., dr Maciej Świeży z Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Adresaci konferencji to przedstawiciele wyższej kadry kierowniczej, dyrektorzy działów HR, sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, logistyki, informatyki, a także osoby decydujące o sposobie zarządzania przedsiębiorstwem i optymalizowaniu procesów biznesowych, o zarządzaniu wiedzą, przepływie informacji czy doborze narzędzi technologicznych. Dla tych osób konferencja jest bezpłatna, a dla pozostałych, w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych – opłata za osobę wynosi 1.000 zł +23%VAT).

Powrót...