Bezpłatne szkolenia EFS dla Małopolski i Zachodniego Pomorza

Zgodnie z zapowiedzią z końca sierpnia br. Instytut rozpoczął nabór do czterech nowych szkoleń otwartych, dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Są adresowane do mikro i małych firm w zachodniopomorskiem (Akademia mikro i małych przedsiębiorstw i Nawigator zarządzania mikro i małych przedsiębiorstw) oraz do mikro i MŚP w małopolskiem (Optymalizacja kosztów MŚP i Zadbaj o sprzedaż w swojej firmie). Ostatni z ww. projektów składa się z 5 autonomicznych modułów szkoleniowych. Uczestnicy mogą wziąć udział w maksymalnie trzech wybranych szkoleniach.
Trwa także rekrutacja do nowych edycji projektu otwartego Doskonalenie i profesjonalizacja kadry zarządzającej mikro i małej przedsiębiorczości Małopolski. Każdy z dwoch modułów tego projektu trwa 6 dni szkoleniowych. Odpłatność dla uczestnika to tylko 400 zł. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy Instytutu, od wielu lat specjalizujący się w tematyce projektu. Potwierdzeniem wysokiego poziomu obu modułów szkoleniowych są referencje uczestników pierwszej edycji projektu.
Polecamy skorzystanie z naszej oferty poszerzenia kwalifikacji wszystkim tym menedżerom i specjalistom, którzy poszukują użytecznej i usystematyzowanej wiedzy, a umiejętności chcą się uczyć od najlepszych.

Powrót...