Bezpłatne szkolenia z EFS

Trwa rekrutacja na otwarte szkolenia – Akademia Waste Management, „Optymalizacja kosztów firmy” oraz kursy coachingowe – dofinansowane w 100 proc. z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Akademia to ogólnopolski projekt szkoleniowy dla pracowników MMŚP, dotyczący  wdrożenia systemu „Zarządzanie gospodarką odpadami – implementacja nowoczesnych rozwiązań krajów wysokorozwiniętych na rynku krajowym”. Partnerami są Europejskie Centrum Przedsiębiorczości i szwedzki związek międzygminny Gästrike Atervinnare, mający duże światowe doświadczenie w gospodarce odpadami, w ich recyklingu, w organizacji zyskownego biznesu w tej dziedzinie.

Optymalizacja kosztów firmy  jest  regionalnym otwartym projektem szkoleniowym, adresowanym do uczestników z województwa lubuskiego. Do udziału w tym szkoleniu zapraszamy  w szczególności kadrę zarządzającą, właścicieli firm  oraz  pracowników z firm z tego regionu, którzy prowadzą działalność w branżach: spożywczej, handlowej, finansowej, informatycznej, turystycznej, chemicznej i przemysłowej.

Kursy coachingowe to z oferta dla dwóch regionów: lubuskiego i podkarpackiego. Zapraszamy do uczestnictwa właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Celem obu projektów jest zbudowanie warsztatu coacha poprzez nabycie podstawowej wiedzy, pozwalającej na prowadzenie coachingu w firmie, a także uzyskanie cenionego międzynarodowego certyfikatu, który może być punktem wyjścia w budowaniu kariery profesjonalnego coacha.

Szczegółowe programy i zgłoszenia:

  • Akademia Waste Management
  • Coaching menedżerski – kluczowa kompetencja dla biznesu (lubuskie)
  • Coaching dla menedżerów z Podkarpacia

Serdecznie polecamy i zachęcamy do rejestracji już teraz – są jeszcze miejsca na edycjach wakacyjnych.

Powrót...