Buckinghamshire New University partnerem IBD Business School

W końcu maja br. Komisja Jakości Nauczania Buckinghamshire New University z siedzibą w High Wycombe pod Londynem zatwierdziła IBD jako swojego partnera spełniającego brytyjskie kryteria jakości, obowiązujące  w prowadzeniu programu International MBA w Polsce.

Rygorystyczny proces zatwierdzania IBD trwał ok. roku i obejmował kilka wizyt przedstawicieli Buckinghamshire w celu ustalenia zgodności standardów lokalowych, zdolności organizacyjnych oraz kwalifikacji akademickich personelu naszej Szkoły z wymaganiami akredytacyjnymi programów MBA w Wielkiej Brytanii. Akceptacja IBD jako partnera w programie International Master of Business Administration odzwierciedla uznanie przez Buckinghamshire wysokich kwalifikacji akademickich i zdolności organizacyjnych Szkoły  – od wielu lat lidera w dziedzinie szkoleń menedżerskich w Polsce, a od niedawna także organizatora kilku programów MBA.

Siedziba Buckinghamshire New University

Na podstawie decyzji Komisji Jakości Nauczania, IBD Business School i Buckinghamshire New University podpiszą wkrótce umowę o współpracy w prowadzeniu programu International MBA. Jego pierwsza edycja rozpocznie się w marcu 2017 roku. Absolwenci programu otrzymają dyplom MBA Buckinghamshire New University, zgodny z wymogami jakościowymi UK Quality Code for Higher Education, i uznawany na całym świecie. Dzięki współpracy z Buckinghamshire  IBD Business School wydatnie przyczyni się do podniesienia standardów jakościowych kształcenia na poziomie MBA w Polsce.

 

Powrót...