Certyfikowane szkolenia menedżerskie

Absolwenci szkoleń menedżerskich otrzymują certyfikat IBD Business School, potwierdzający nabyte kompetencje (wymagana obecność na co najmniej 80% godzin dydaktycznych). Mogą także dodatkowo uzyskać międzynarodowy certyfikat International Education Society. Certyfikowane szkolenia menedżerskie są prowadzone według autorskich programów, z wykorzystaniem nowoczesnej metodyki. Zajęcia mają charakter warsztatowy. Skupiają się na praktycznym nauczeniu uczestników takich umiejętności i kompetencji, które są poszukiwane przez pracodawców. Szkolenia dla menedżerów w IBD Business School – to propozycja godna uwagi i uwzględnienia w planach rozwojowych.

Certyfikowane szkolenia menedżerskie

Zobacz najbliższe terminy

W szczególności polecamy dwa szkolenia z przywództwa, które zyskały na rynku wysoką ocenę za zakres programowy, przeprowadzaną diagnozę kompetencji, aktywną metodykę i za dobór zespołu prowadzących. Najbliższe edycje tych programów rozpoczną się już w styczniu, m.in. w Warszawie i Poznaniu.

certyikowane szkolenia menedżerskieRising Leaders Program (RLP) – szkolenie z przywództwa dla nowych menedżerów

To program zaadresowany do młodych menedżerów, tych, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia, ale w przyszłości widzą siebie w tej roli w organizacji i są zdeterminowani zdobywać jak najwyższe kwalifikacje menedżerskie.

Rising Leaders Program to szkolenie menedżerskie, które buduje solidną podstawę do dalszego rozwoju zawodowego. Kształci umiejętności, które decydują o skutecznym i odpowiedzialnym przywództwie.

 

certyfikowane szkolenia menedżerskie High Performance Leadership (HPL) – szkolenie z przywództwa dla rezultatów

Zaawansowane szkolenie z leadershipu, które kładzie akcent na rozwój kompetencji, takich jak zarządzanie zespołem, komunikacja, motywowanie i rozwijanie pracowników czy budowanie konstruktywnych relacji i rozwiązywanie konfliktów.

Szkolenie High Performance Leadership jest polecane zarówno dyrektorom działów i departamentów, kierownikom działów, liderom zespołów projektowych, jak i właścicielom firm.

 

Zobacz także:

Zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
(22) 768 20 22, 695 330 033
szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...