Certyfikowane szkolenia menedżerskie w IBD Business School

Absolwenci szkoleń menedżerskich otrzymują certyfikaty wydawane przez IBD Business School. Potwierdzają on nabyte kompetencje (wymagamy obecności na co najmniej 80% godzin dydaktycznych). Uczestnicy mogą także dodatkowo uzyskać międzynarodowe certyfikaty takich organizacji jak  International Education Society (IES), Noble Manhattan Coaching (NMC) czy Institute of Leadership and Management (ILM) – w zależności od wybranego programu. Certyfikowane szkolenia menedżerskie prowadzimy według autorskich programów, z wykorzystaniem nowoczesnej metodyki. Zajęcia mają przede wszystkim charakter warsztatowy. Skupiają się bowiem na praktycznym nauczeniu uczestników takich umiejętności i kompetencji, które są poszukiwane przez pracodawców.

Szkolenia dla menedżerów w IBD Business School to propozycja godna uwagi i uwzględnienia w planach rozwojowych. Działy HR już na etapie rekrutacji mogą oferować przyszłym pracownikom ścieżkę szkoleń w perspektywie kilku lat. Głównie chodzi o tych pracowników, którzy są zatrudniani na poziomie średniego szczebla menedżerskiego. Spośród nich bowiem w niedalekiej przyszłości organizacje będę mogły przeprowadzać rekrutację wewnętrzną na wyższe stanowiska menedżerskie.

Certyfikowane szkolenia menedżerskie

Zobacz najbliższe terminy

W szczególności polecamy dwa szkolenia z przywództwa, które zyskały na rynku wysoką ocenę za zakres programowy, przeprowadzaną diagnozę kompetencji, aktywną metodykę i za dobór zespołu prowadzących. Oba szkolenia są organizowane w formacie online.

certyikowane szkolenia menedżerskieRising Leaders Program (RLP) – szkolenie z przywództwa dla nowych menedżerów

To program zaadresowany do młodych, początkujących menedżerów. Nie mają oni jeszcze dużego doświadczenia. Ale w przyszłości widzą siebie w tej roli w organizacji i są zdeterminowani zdobywać jak najwyższe kwalifikacje menedżerskie.

Rising Leaders Program to szkolenie menedżerskie, które buduje solidną podstawę do dalszego rozwoju zawodowego. Kształci umiejętności, które decydują o skutecznym i odpowiedzialnym przywództwie.

 

certyfikowane szkolenia menedżerskie High Performance Leadership (HPL) – szkolenie z przywództwa dla rezultatów

Zaawansowane szkolenie z leadershipu, które kładzie akcent na rozwój kompetencji. Głównie chodzi o zarządzanie zespołem, komunikację, motywowanie i rozwijanie pracowników czy budowanie konstruktywnych relacji i rozwiązywanie konfliktów.

Szkolenie High Performance Leadership polecamy dyrektorom działów i departamentów, kierownikom działów, liderom zespołów projektowych. Zachęcamy do udziału w nim również właścicieli firm. Dla nich korzyść może być podwójna. Sami podniosą swoje kwalifikacje i kompetencje zarządcze. A jednocześnie mogą zdecydować, których z podległych im kluczowych pracowników warto w przyszłości wysłać na któreś z ww. szkoleń menedżerskich.

 

Zobacz także:

Zapraszamy do kontaktu:

Dział Programów Otwartych
tel. 695 330 033, 695 119 911
szkoleniaotwarte@ibd.pl

Powrót...