Crypto Future Conference 15 grudnia 2017 w Warszawie

Zapraszamy do udziału w konferencji na temat rynku kryptowalut, której organizatorem jest firma Pure Conferences, a nasz serwis – ibd.pl – jej patronem medialnym.

Misją wydarzenia jest pokazanie, że rynek kryptowalut nie jest bańką, która w każdej chwili może pęknąć, tylko realną możliwością zarabiania pieniędzy i dywersyfikacji dochodów.

Konferencja będzie składać się z siedmiu prelekcji, podczas których uczestnicy otrzymają wiedzę z zakresu prawa, podatków, tradingu, bezpieczeństwa, ICO, rozwoju biznesu w oparciu o kryptowaluty oraz poznają interesujące case study.

Wydarzenie będzie miało charakter targów, dlatego w trakcie przerw kawowych będzie można zaznajomić się z podmiotami zajmującymi się na co dzień tematem kryptowalut  i wymienić doświadczeniami. Wydarzenie kierowane jest zarówno do osób, którym tematyka kryptowalut jest znana, jak i do osób zupełnie początkujących  w tym temacie. Przewidywana frekwencja –  na poziomie 250-300 uczestników.

W charakterze prelegentów na konferencji wystąpią : Zuzanna Umińska, Adam Ratajczak, Sylwester Suszek, Łukasz Fijołek, Adrian Bujak, prof. Krzysztof Piech i Jacek Nowak.

Firma Pure Conferences jest organizatorem wydarzeń biznesowych i meetingów na najwyższym poziomie. Dostarcza klientom nowe rozwiązania i przyczynia się do rozwijania sieci kontaktów oraz struktur biznesowych. Konferencja będzie w całości poświęcona kryptowalutom i sposobom inwestowania oraz zarabiania na nich. To temat niezwykle aktualny. Ważne jest, aby opowiedzieć o nim  w prostej i przystępnej formie, tak aby samemu móc zdecydować czy inwestycja w kryptowaluty jest opłacalna.

Z pełnym przekonaniem polecamy udział w konferencji. Tematyka – bardzo na czasie. Rynek kryptowalut może bardzo szybko zmienić nasz sposób postrzegania wszelkich operacji finansowych, zarabiania itp. Ale także jest jeszcze wiele znaków zapytania, na ile ta nowa rzeczywistość walutowa jest realna i bezpieczna w masowej skali. Warto zatem posłuchać tych, którzy już wiedzą więcej, na czym to wszystko polega.

Ważne linki

Link do formularza zgłoszeniowego: http://bilet.walutaprzyszlosci.eu/

Link do strony internetowej wydarzenia : www.cryptofuture.pl

Link do wydarzenia na facebooku : https://www.facebook.com/events/1758281354231833/

 

Kontakt

Leslie Oladele

Tel.: 537009994

E-mail : leslie.oladele@pureconferences.pl

Powrót...