Drogowskazy Kariery 2017

Termin i lokalizacja Wrocław, 27.03.2017 - 06.04.2017

Drogowskazy Kariery – ogólnopolski program edukacyjny dla studentów, pomagający im w wyborze najlepszej drogi rozwoju zawodowego. To już jego X edycja! Rozpocznie się 27 marca 2017 roku. Uczestnicy programu biorą udział w szkoleniach, praktykach i stażach, dzięki czemu już w trakcie studiów mogą świadomie kształtować poszczególne etapy swojej kariery, określić, jakie umiejętności powinni doskonalić, jakie nabyć kompetencje, jak współpracować w zespołach, czy wreszcie – podnieść swoje profesjonalne kwalifikacje.

 

W ramach projektu zostanie także uruchomiony Program Rozwoju Działaczy, skierowany do członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów, który będzie miał na celu doskonalenie umiejętności osób działających w organizacji.

Do udziału w Drogowskazach Kariery Organizator – Niezależne Zrzeszenie Studentów – zaprasza firmy obecne na polskim rynku do współpracy w organizowaniu szkoleń, paneli dyskusyjnych oraz debat. IBD Business School już po raz drugi będzie partnerem wydarzenia, a nasz serwis – ibd.pl – patronem medialnym. Jest nam bardzo miło, że oprócz współpracy o charakterze promocyjnym ufundujemy bezpłatny udział w programie Coaching Fundamentals Certificate. Ponadto Agnieszka Ausfeld, która zarządza Szkołą Coachingu IBD-NMC, poprowadzi warsztat dla studentów „Wprowadzenie do coachingu”.

Drogowskazy Kariery są organizowane we Wrocławiu na trzech uczelniach wyższych: Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Wrocławski oraz Politechnika Wrocławska. Grupa docelowa programu to ok. 50 tys. studentów tych uczelni.

Więcej

 

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi