Drogowskazy kariery – VIII edycja

PATRONAT || Drogowskazy Kariery to ogólnopolski program edukacyjny na rzecz  rozwoju ścieżki kariery studentów. Poprzez liczne prezentacje, wykłady,  warsztaty branżowe oraz szkolenia, ma on na celu pomoc w odnalezieniu  się na rynku pracy i wyborze ścieżki kariery, a także podnoszenie swoich kwalifikacji.

Zajęcia trwają dwa tygodnie, a ich tematy są dobierane indywidualnie do profilu uczelni. Miejsca rozchodzą się w przeciągu kilku godzin od uruchomienia zapisów. Baza partnerów merytorycznych Drogowskazów jest bardzo bogata i stale się powiększa, gdyż program ułatwia firmom dotarcie do studentów i pozyskanie przyszłej kadry menedżerskiej.

Projekt oferuje także program praktyk, zapewniając uczestnikom wsparcie w procesie ich pozyskiwania (określenie predyspozycji uczestnika, wybór interesującego go sektora, dotarcie do konkretnej firmy).

IBD Business School jest fundatorem nagrody w postaci udziału w kursie coachingowym Coaching Fundamentals Certificate, a serwis ibd.pl – patronem medialnym wydarzenia.

VIII edycja programu odbędzie się 4-15 kwietnia 2016 roku we Wrocławiu.

Więcej

Powrót...