Finance Week VII

Termin i lokalizacja Łódź, Uniwersytet Łódzki, 24.04.2013 - 26.04.2013

W dniach 22-26 kwietnia 2013 r. odbędzie się VII edycja projektu „Finance Week”, który organizuje Studenckie Koło Naukowe Progress, działające przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Instytut jest patronem merytorycznym projektu.

Finance Week to skierowany do studentów cykl szkoleń i warsztatów  z zakresu ekonomii, finansów, audytu, rachunkowości, bankowości, nieruchomości, rynku kapitałowego, marketingu, a także umiejętności miękkich i logistyki. Jego celem jest łączenie środowiska akademickiego z biznesowym, a w szczególności wychodzenie naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy i umożliwianie bezpośredniego kontaktu pracodawcom z przyszłymi pracownikami.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Introduction to Coaching 22 marca 2018
22.03.2018 - 22.03.2018, Warszawa

Jednodniowe warsztaty coachingowe, objęte międzynarodową certyfikacją. Zajęcia prowadzi znakomity coach i niepowtarzalny mówca Gerard O’Donovan.

Nabór otwarty
IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi