Grasz o staż. 18. edycja

Termin i lokalizacja Warszawa, 12.06.2013 - 12.06.2013

Grasz o staż to ogólnopolski konkurs, który w ciągu 18 lat  dla zawodowej aktywizacji młodzieży zrobił więcej niż wszelkie rządowe programy razem wzięte.  Najważniejszą wartością konkursu jest to, że każdego roku tworzy swoistą platformę (tu: w znaczeniu ogólnym), gdzie obie strony – studenci i firmy – pokazują to, co mogą sobie wzajemnie zaoferować.
Ci pierwsi – wiedzę, gotowość do nabywania nowych kwalifikacji i kompetencji, a druga strona – że jest chętna zainwestować w młodych pracowników, na początku na przykład w formie stażu. „Grasz o staż” umożliwia studentom nie tylko wygranie płatnych praktyk w firmach, instytucjach rządowych i organizacjach pozarządowych , ale także zdobycie nagród dodatkowych, np. w postaci szkoleń. Wśród fundatorów nagród od kilku lat jest Instytut, który od kilku lat funduje laureatom bezpłatny udział w zaawansowanych szkoleniach.
W „Grasz o staż” – jak czytamy na stronie konkursu – „mogą wziąć udział studenci trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, trzeciego, czwartego bądź piątego roku studiów magisterskich, studenci studiów II stopnia, jak również absolwenci do 30. roku życia”. Uroczysta gala finałowa odbędzie się 12 czerwca 2013 w gmachu Politechniki Warszawskiej.

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi