Grasz o staż. Relacja z 19 Gali Finałowej

Termin i lokalizacja Warszawa, Pałac Prezydencki, 30.06.2014 - 30.06.2014

W tym roku nazwiska laureatów konkursu „Grasz o staż” poznaliśmy w miejscu szczególnym – Pałacu Prezydenckim. Podczas uroczystości odbyła się debata związana z obchodami Święta Wolności. Gośćmi tegorocznej gali, oprócz laureatów konkursu i pracodawców, którzy ufundowali staże i nagrody dodatkowe, byli między innymi Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska-Bobińska i Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Irena Wóycicka. Niżej na zdjęciu Włodzimierz K. Buśkiewicz, Prezes Instytutu Rozwoju Biznesu odbiera statuetkę dla fundatora nagrody.

 

Instytut w tym roku ufundował nagrodę w postaci bezpłatnego udziału dla dwóch osób w kursie coachingowym – Coaching Fundamentals Certificate.

„W 19. edycji konkursu młodzi ludzie grali o ponad 200 miejsc na stażach w całej Polsce oraz o atrakcyjne nagrody dodatkowe w postaci studiów podyplomowych, szkoleń biznesowych wydawnictw książkowych – czytamy w sprawozdaniu Organizatorów. – Konkurs rozpoczął się 24 lutego 2014 roku wraz z publikacją profili pracodawców i zadań na www.grasz.pl. Najwięcej zgłoszeń napłynęło od studentów i absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczestnicy najchętniej wybierali zadania konkursowe z obszaru stosunków międzynarodowych, szkoleń, a także analizy danych.”

Tegoroczna edycja konkursu otrzymała w maju nagrodę „Najlepsza kampania internetowa”, przyznawaną przez Employer Branding Excellence Awards za prowadzone działania wizerunkowe.

 

 

 

 

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi