Grudniowe szkolenia w IBD Business School

Menedżerom i specjalistom HR, kadrze zarządzającej, a także coachom i trenerom biznesu polecamy grudniowe edycje certyfikowanych szkoleń online. W szczególności zapraszamy do udziału w szkoleniach, których terminy są potwierdzone. Grudniowe szkolenia to tradycyjnie dobry sposób na właściwe wydatkowanie środków na rozwój pracowników. Mogą też być formą nagrody dla zaangażowanych pracowników za pracę w ciągu roku.

Grudniowe szkolenia w IBD Business School

Niżej lista wybranych szkoleń, które rozpoczynają się w grudniu, a ich ostatnie sesje odbędą się w pierwszych miesiącach 2022 roku

Kompletuje się również grupa uczestników kursu Coaching Fundamentals Certificate (CFC), który jest jednosesyjny i trwa 3 dni.

Obraz adege z Pixabay

Jak szkolimy w formule online?

Zajęcia odbywają się przez 4 godziny przed południem i następnie, po przerwie obiadowej, przez 3 godziny. Prowadzący szkolenia są profesjonalnie przygotowani do zajęć zdalnych, m.in. dlatego, że w IBD Business School już od dawna zajęcia stacjonarne były łączone z e-learningiem.

Uczestnicy w ramach uzupełnienia treści przekazywanych podczas zajęć otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych, studiów przypadku, zadań i ćwiczeń, umieszczonych na platformie internetowej.

Pandemia a kształcenie

Nowa rzeczywistość społeczna i gospodarcza zaczęła się kształtować w końcu pierwszego kwartału 2020 roku jako skutek rozpoczynającej się pandemii covid-19. Wówczas nie było takich (odpowiedzialnych) ekspertów, którzy potrafiliby przewidzieć, jaki przebieg będzie miała i ile czasu potrwa. Szybko się okazało, że ta nowa rzeczywistość, podobnie jak jej przyczyna, ma wymiar zarówno lokalny, krajowy, jak i światowy.

Wszyscy – bez względu na szerokość geograficzną – „na żywo”, w codziennej walce z koronawirusem, uczą się, jak w tej zmiennej sytuacji żyć, pracować, uczyć się i mimo wszystko budować plany na przyszłość. Kształcenie zaś zawsze, w najtrudniejszych momentach życia jednostki czy całych społeczeństw, ma dodatkową, szczególną wartość. Z natury rzeczy bowiem dotyczy przyszłości. Uczymy się dziś, by mieć kwalifikacje i kompetencje potrzebne jutro i pojutrze. Dziś musimy próbować mimo wszystko budować prognozy na czas popandemiczny. Bo taki nastąpi, dzięki wiedzy właśnie.

Zapraszamy do uważnego zapoznania się z całą ofertą szkoleniową IBD Business School i do kontaktu, w razie pytań:

szkoleniaotwarte@ibd.pl | tel. 695 330 033, 695 119 911.

Powrót...