High Performance Leadership – nowy program z przywództwa

Instytut już rozpoczął rekrutację uczestników na unikatowe na polskim rynku szkolenie dla menedżerów. Program „High Performance Leadership (HPL). Przywództwo dla rezultatów” jest poszerzoną wersją dotychczasowych szkoleń z przywództwa, m.in. o badanie kompetencji menedżerskich narzędziem Individual Competence Profile® (ICP®) przed rozpoczęciem szkolenia i po jego zakończeniu w okresie 6-12 miesięcy. Inną wartością dodaną jest uzupełnienie każdej sesji o działania wdrożeniowe, które wzmacniają i utrwalają nabyte umiejętności, kompetencje i wiedzę.

Program HPL składa się z 5 dwudniowych sesji, obejmujących takie zagadnienia, jak: efektywność menedżera i zespołu, przywództwo, rozwiązywanie konfliktów i współprace, zarządzanie zmianą i rozwiązywanie konfliktów oraz motywowanie i rozwój pracowników.

Nowe szkolenie jest rezultatem kilkuletniej pracy ekspertów Instytutu, zarówno jeśli chodzi o analizę doświadczenia z kształcenia menedżerów, jaki i wyników wielu własnych badań nad kondycją polskich kadr menedżerskich, ich potrzeb i oczekiwań pracodawców.

Polecamy! Pierwsza edycja rozpoczyna się już 23 czerwca. Tu pełny program i zgłoszenia

Powrót...