HR FACTOR. XI edycja

Termin i lokalizacja Warszawa, 26.04.2017 - 26.04.2017

Korporacja czy start-up? To pytanie coraz częściej zadają sobie dziś młodzi ludzie, ale i same korporacje czują, że powinny współpracować ze start-upami, bo są za mało innowacyjne. Z badań zrealizowanych na Uniwersytecie Harvarda wynika, że najbardziej zaawansowane innowacje rodzą się dziś nie w centrach badawczo-rozwojowych, a właśnie w start-upach.

XI edycja HR FACTOR, która odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku, spróbuje odpowiedzieć na pytanie: jak w tych nowych warunkach kształtować i realizować politykę HR. Uczestnicy poznają świeże podejście do zarządzania talentami, rekrutacji, motywacji czy zaangażowania z dwóch różnych perspektyw: korporacyjnej i start-upowej.

Organizatorami konferencji są: Studio Wiedzy i The Heart Warsaw.

Wśród grona prelegentów będzie dr Anna Bugalska, Dyrektor Centrum Eksperckiego – Zarzadzanie Kapitałem Ludzkim w IBD Business School, ceniona ekspertka w obszarze human kapital, doświadczona konsultantka i trenerka. Poprowadzi warsztat „FACTOR II. Instant Feedback is back”.

Polecamy!

Więcej informacji o programie konferencji i zgłoszenia na stronie http://hrfactor.pl/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Introduction to Coaching 22 marca 2018
22.03.2018 - 22.03.2018, Warszawa

Jednodniowe warsztaty coachingowe, objęte międzynarodową certyfikacją. Zajęcia prowadzi znakomity coach i niepowtarzalny mówca Gerard O’Donovan.

Nabór otwarty
IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi