HR na śniadanie latem 2015

Sezon eventowy by HRNews trwa w najlepsze. Tego lata odbędzie się aż 7 spotkań w tym cyklu. Ich temat przewodni to  swobodna wymiana doświadczeń, praktyk, a nawet wizji, to także dyskusje o tym, jak będą wyglądały rozwiązania jutra w zarządzaniu zasobami ludzkimi – #HR – jak technologie zmieniają polski HR?

 

Zarządzanie działem HR jest niemożliwe bez zrozumienia technologii, począwszy od systemów płacowych a skończywszy na narzędziach internetowych wspierających pracę zespołową, rekrutację, motywację, rozwój… Chmura, technologie mobilne i media społecznościowe to krytyczne obszary, w których specjaliści HR powinni rozwijać swoje umiejętności. Podczas śniadania uczestnicy zastanowią się, jak polskie firmy mogą sprostać konkurencji w środowisku znajdującym się pod wpływem nowych trendów technologicznych i zmieniającego się stylu życia pracowników.

W programie: 

  • Technologie w służbie „miękkiego” HR – jak nie zabić strategii zarządzania zasobami ludzkimi poprzez nieefektywny dobór systemów informatycznych?
  • Wykorzystanie aplikacji mobilnych w procesie adaptacji pracowników – jak to robić skutecznie i nowocześnie?
  • Technologie a nowa generacja pracowników – jak HR może przystosować organizacje do oczekiwań młodych talentów i zatrzymać ich w organizacji?
  • Metody i narzędzia budowania oraz utrzymywania zespołów twórczych – jak narzędzia mogą wspomagać pracę zespołu i zapewnić nad nim kontrolę?
  • Technologie jutra – dokąd zmierza Polski HR?

 

Zapraszamy i polecamy!

Szczegółowe informacje na stronie HR Newsa

 

Powrót...