I międzynarodowa edycja Practitioner Coach Diploma

W IBD Business School 24-26 czerwca br. odbyły się wyjątkowe warsztaty coachingowe. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy edycję międzynarodową certyfikowanego programu Practitioner Coach Diploma (PCD). Wśród uczestników studenci z wielu krajów, m.in. z Bułgarii, Hiszpanii, Kanady, Kenii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski. Zajęcia prowadzili znakomici i bardzo lubiani coachowie: Gerard O’Donovan, Di McLanachan i Marta Gabalewicz.

Pierwszy dzień warsztatu prowadził Gerarda O’Donovan.  Prezentacja pracy grupowej.

Practitioner Coach Diploma to dyplomowy kurs coachingu, adresowany zarówno do osób zainteresowanych ścieżką coachingu indywidualnego, jak i korporacyjnego, pragnących rozwijać swoją praktykę coachingową oraz wykorzystujących w szerokim zakresie coaching wewnątrz organizacji. Jest to najbardziej rozbudowany z dostępnych na rynku polskim i poza granicami kraju program akredytujący coachów w międzynarodowym środowisku.

Uczestnicy m. in. z Wielkiej Brytanii, Kenii, Hiszpanii, Kanady, Bułgarii i z Polski.

 

Wieczorna integracja z udziałem studentów, prowadzących i partnerów Noble Manhattan Coaching z innych krajów.

– To była wyjątkowa edycja Practitioner Coach Diploma, premierowa, międzynarodowa. Spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem ze strony wszystkich uczestników. Jesteśmy dumni, że możemy kształcić coachów, którzy będą świadczyć swoje usługi na całym świecie – potwierdza Agnieszka Ausfeld, Business Development Manager w Dziale Coachingu Systemowego, która współorganizowała warsztaty i koordynowala całe to złożone  przedsięwzięcie.

Już teraz zapraszamy do udziału w drugiej edycji, która odbędzie się 18-20 listopada, podobnie jak pierwsza – w naszym ośrodku, Green Park Conference Centre w Serocku.

Więcej o programie PCD oraz  zgłoszenia

Powrót...