W centrum wydarzeń. IBD Business School partnerem konferencji

Uzupełnieniem naszej działalności szkoleniowo-doradczej, coachingowej i w zakresie świadczenia usług konferencyjnych jest obecność na najważniejszych branżowych wydarzeniach. W kwietniu byliśmy partnerem dwóch międzynarodowych konferencji, a w maju – partnerem Kongresu Kadry. Traktujemy taką formę obecności na rynku nie tylko jako okazję do zaprezentowania swojej oferty, ale także do lepszego poznania oczekiwań i potrzeb odbiorców naszych usług. Atmosfera, jaka towarzyszy takim spotkaniom, jak w soczewce pokazuje to, czym żyje edukacja biznesowa. Wszak najczęściej gromadzą one ludzi, którzy najlepiej wiedzą, czego potrzebują ich organizacje czy poszczególne działy i jakie kompetencje pracowników są najbardziej poszukiwane.

IBD Business School partnerem konferencji

I tak 20 kwietnia w Gdańsku byliśmy sponsorem Międzynarodowej Konferencji dla Biznesu – WE4BUSINESS. Ufundowaliśmy nagrodę w konkursie wizytówkowym w postaci bezpłatnego udziału w kursie Coaching Fundamentals Certificate (CFC), organizowanym przez IBD Business School w partnerstwie z Noble Manhattan Coaching. Skorzystaliśmy także ze specjalnego kodu promocyjnego – 20-procentowej zniżki na udział w konferencji dla osób, które się zgłaszały za naszym pośrednictwem.

IBD Business School partnerem konferencji

Adrianna Karpińska i Agnieszka Ausfeld – reprezentantki IBD na gdańskiej konferencji

W końcu kwietnia, w Warszawie w dniach 27-28, byliśmy partnerem IX Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu pt. „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Miło nam jest pochwalić się podziękowaniem, jakie otrzymaliśmy od organizatora – Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego. My również serdecznie dziękujemy za współpracę!

IBD Business School partnerem konferencji

Natomiast 14 i 15 maja byliśmy wystawcą podczas Kongresu Kadry. W tym roku to wydarzenie odbywało się pod hasłem: Sukces poukładany w głowie #umysł #technologia #talent. Część warsztatowa kongresu odbyła się 16 maja – w naszym warszawskim ośrodku Sienna Training Centre.

IBD Business School wystawcą na Kongresie Kadry

27.08.2011 WARSZAWA , CENTRUM NAUKI KOPERNIK .
FOT. FRANCISZEK MAZUR / AGENCJA GAZETA

Powrót...