IBD EMBA – sesja informacyjna

W warszawskim ośrodku IBD Business School „Sienna Training Centre” (ul. Sienna 73) 2 kwietnia br. o godzinie 14.00 rozpocznie się pierwsza sesja informacyjna poświęcona studiowaniu na IBD Executive MBA. Jest adresowana do osób odpowiedzialnych w organizacjach za rozwój zasobów ludzkich.

Podczas prezentacji będzie można dowiedzieć się, czym są studia Executive MBA, co je odróżnia od standardowych programów MBA oferowanych na polskim rynku i jak studia na takim poziomie mogą przyczynić się do rozwoju przywództwa w sferze zarządzania, a także rozwoju kompetencji kardy menedżerskiej.

IBD Business School to instytucja edukacyjna, w której praktycy biznesu we współpracy z kadrą naukową tworzą programy rozwoju personelu i organizacji. Bazując na naszych długoletnich doświadczeniach w zakresie rozwoju zarządzania w Polsce i innych krajach naszego regionu, przygotowaliśmy innowacyjny, praktycznie zorientowany program Executive MBA we współpracy z renomowaną szkołą biznesu w Wielkiej Brytanii – Ashridge Business School.

Mamy nadzieję, że program ten może stanowić odpowiedź na potrzeby Państwa w zakresie rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych. Na sesji przedstawimy m.in. korzyści, jakie może on dostarczać uczestnikom i ich organizacjom. Będzie też możliwość osobistej rozmowy z przedstawicielami IBD Business School bezpośrednio zaangażowanymi w przygotowanie i realizację programu. W spotkaniu weźmie udział m.in. prof. Jan Nowak, Dyrektor Programów MBA w IBD. Zapraszamy serdecznie!

Sylwia Maluszycka-Celi
Dyrektor Programów Otwartych
e-mail: smaluszycka@ibd.pl
kom. +48 695 330 033

Powrót...