IBD Business School sponsorem międzynarodowej konferencji We4Business

Termin i lokalizacja Gdańsk, 20.04.2018 - 20.04.2018
Cena od 699 PLN do 1029 PLN, w zależności od wybranego pakietu

W imieniu organizatora – ICF Trójmiasto – IBD Business School zaprasza do udziału w jednodniowej konferencji, która odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku w Gdańsku. Główne tematy wydarzenia to m.in. trendy obowiązujące na rynku a potrzeba nowych rozwiązań, sposoby zwiększenia zaangażowania pracowników, zarządzanie talentami, w tym milenialsów czy skuteczne przywództwo.

Podczas konferencji odbędą się prelekcje polskich i zagranicznych gości, panel dyskusyjny, warsztaty z ekspertami (do wyboru). Bedzie także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wśród prelegentów – ekspertów z dużym doświadczeniem biznesowym, coachingowym i trenerskim w kraju i zagranicą – są: Nick Vertigans, akredytowany coach PCC ICF; Curtis H. Strauss, coach z 30-letnim doświadczeniem; Joanna Kuzdak, ekspert w zarządzaniu zmianą; Małgorzata Misztal, akredytowany coach MCC ICF; Izabella Piekarska, akredytowany coach PCC ICF i in.Więcej informacji o konferencji i zgłoszenia na stronie http://www.we4business.pl/

Podstawowy kurs coachingu w IBD Business SchoolKurs coachingu w nagrodę od IBD Business School

IBD Business School jest fundatorem nagrody w konkursie wizytówkowym w postaci bezpłatnego udziału w kursie Coaching Fundamentals Certificate (CFC), organizowanym przez IBD Business School w partnerstwie z Noble Manhattan Coaching.

Kurs ma międzynarodową certyfikację. Zajęcia prowadzą cenieni  i doświadczeni coachowie. Partnerami programu są także: Institute of Leadership & Management oraz International Authority for Professional Coaching & Mentoring.

Program kursu CFC pozwala uczestnikom nabyć podstawowe umiejętności coachingowe i praktyczną wiedzę, które są niezbędne w pracy w firmie lub w charakterze coacha. Kurs rozpoczyna ścieżkę rozwojową w zdobywaniu profesjonalnych kompetencji coachingowych.

Do udziału w kursie zapraszamy osoby, które rozwijają swoje kwalifikacje w ramach ścieżki coachingu indywidualnego lub coachingu korporacyjnego, a także początkujących coachów, psychologów, menedżerów oraz studentów i absolwentów podyplomowych studiów coachingowych, chcących uzyskać międzynarodową akredytację. Uczestnicy kursu otrzymują bogaty zestaw materiałów szkoleniowych, w tym: podręcznik, przewodnik, publikacje książkowe.

Główne zagadnienia, szczegółowo omawiane i analizowane podczas zajęć, to: cztery filary coachingu, umiejętność słuchania w coachingu, możliwość zadawania pytań w coachingu, trening modelu TGROW, wartości i coaching w organizacji.

UWAGA: IBD Business School jako sponsor wydarzenia dysponuje specjalnym kodem promocyjnym, który upoważnia do zniżki w opłacie za udział w konferencji. Osoby zainteresowane, bardzo prosimy o kontakt z Agnieszką Ausfeld, Business Development Manager w IBD (aausfeld@ibd.pl, tel. 48 695 339 550).

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi