II Forum Szefów Sprzedaży

Termin i lokalizacja Warszawa, 19.11.2015 - 20.11.2015

W dniach 19-20 listopada w Warszawie już po raz drugi odbędzie się Forum Szefów Sprzedaży organizowane przez redakcję magazynu „Szef Sprzedaży”.

Tematem przewodnim Forum będzie budowa skutecznego zespołu sprzedażowego. Zaproszeni goście przedstawią case study z wdrożenia działań zwiększających efektywność zespołów handlowych w firmach z różnych branż, m.in. produkcyjno-usługowej, projektowo-budowlanej, samochodowej, FMCG, finansowej. W programie przewidziano dwa panele specjalne – Zakaz konkurencji w dziale sprzedaży oraz Grywalizacja w programach motywujących. Obecni na Forum szefowie sprzedaży będą mogli się przekonać na własnej skórze, na czym polega grywalizacja. Dla tych, którzy w trakcie dwóch dni wykażą się największą aktywnością i zgromadzą najwięcej punktów w ramach gry, przewidziano atrakcyjne nagrody.

Wśród prowadzących są eksperci IBD Business School. Temat ich prelekcji to: „Od rekrutacji do rozwoju bez zgadywania i błędów – zastosowanie testów i wywiadu kompetencyjnego w rekrutacji i rozwoju handlowców „.

Uczestnicy Forum będą mieli również możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami w specjalnym punkcie konsultacyjnym. Eksperci będą udzielali porad m.in. w zakresie zarządzania sprzedażą i strategii sprzedażowych, systemów motywacyjnych, optymalizacji wynagrodzeń, obsługi klienta.

Tegoroczna edycja Forum Szefów Sprzedaży to:

  • 2 intensywne dni,
  • 3 panele tematyczne,
  • 15 doświadczonych prelegentów,
  • 13 case study,
  • 12 dyżurów eksperckich,
  • grywalizacja z nagrodami dla uczestników,
  • Szef Sprzedaży wieczorową porą” – mniej oficjalna część, podczas której uczestnicy będą mieli okazję lepiej się poznać, a także skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.

IBD jest partnerem merytorycznym wydarzenia.

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi