Instytut fundatorem nagród w konkursie „Grasz o staż”

PwC i „Gazeta Wyborcza” od 1996 roku organizują ogólnopolski konkurs dla studiującej młodzieży, który ma jej pomóc w starcie do zawodowego życia. „Grasz o staż” to szansa na wygranie płatnych praktyk w firmach, instytucjach rządowych i organizacjach pozarządowych oraz zdobycie cennych nagród dodatkowych.

Instytut od kilku lat funduje laureatom bezpłatny udział w zaawansowanych szkoleniach. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas zajęć pomagają młodym ludziom w znalezieniu ciekawej pracy, w ogóle w „znalezieniu się” na coraz trudniejszym rynku pracy.

W „Grasz o staż” – jak czytamy na stronie konkursu – „mogą wziąć udział studenci trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, trzeciego, czwartego bądź piątego roku studiów magisterskich, studenci studiów II stopnia, jak również absolwenci do 30. roku życia”.

Najważniejsze daty dla uczestników 18. edycji to 4.02.2013 – termin publikacji zadań konkursowych i 8.04.2013 – ostatni dzień zgłaszania się uczestników konkursu. Uroczysta gala finałowa jest planowana na 13 czerwca 2013.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Byliśmy jako redakcja serwisu na kilku galach, wieńczących kilkumiesięczne zmagania studentów i absolwentów. Z pełnym przekonaniem zapewniamy, że warto być w gronie tych mądrych i pogodnych młodych ludzi, którym się po prostu chce – pomyśleć, popracować, podyskutować… Nie mówiąc o miłej dla oka i ucha oprawie finałowej uroczystości.

Powrót...