Konferencja „Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu”

Termin i lokalizacja Warszawa, 02.06.2016 - 02.06.2016

Konferencja „Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Wyzwania, trendy, dobre praktyki” to niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i dyskusji o zarządzaniu zasobami ludzkimi.

 

 

Przedstawiciele świata nauki i praktycy gospodarczy odnosić się będą do obecnej sytuacji i wyzwań jakie stoją przed działami HR oraz przybliżą dobre praktyki już stosowane w firmach.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z funkcjonowaniem oraz przyszłością działów HR.

W szczególności konferencja jest adresowana do: dyrektorów personalnych i HR managerów, HR Business Partnerów, prezesów i właścicieli firm, dyrektorów zarządzających i członków rad nadzorczych, specjalistów ds. HR, employer branding, rekrutacji oraz rozwoju i szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji.

Moderatorką panelu II „ZZL – nauka i praktyka” będzie dr Anna Bugalska, Dyrektor Centrum Eksperckiego Zarządzania Kapitałem Ludzkim w IBD Business School.

Konferencja odbędzie się w dniu 2 czerwca 2016 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie ul. Pawia 55.

Szczegółowe informacje i zapisy znajdą Państwo na stronie:

https://konferencje.vizja.pl/przyszlosc-hr

IBD Business School jest partnerem medialnym konferencji.

Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi