Kongres Edukacji Pozaformalnej

Termin i lokalizacja Warszawa, 25.11.2014 - 26.11.2014

Kongres Edukacji Pozaformalnej odbył się w dniach 25 i 26.11.2014 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.  W Kongresie uczestniczyło ponad 500 osób, w tym przedstawiciele kilkudziesięciu instytucji publicznych, kilkuset firm oraz kilkunastu stowarzyszeń związanych z edukacją dorosłych w formie tzw. usług rozwojowych (szkoleń, kursów, doradztwa personalnego). Celem Kongresu było zaprezentowanie znaczenia branży, wskazanie istniejących barier, integracja środowiska działającego w obszarze kształcenia pozaformalnego, propagowanie znaczenia edukacji pozaformalnej dla rynku pracy oraz realizacji idei uczenia się przez całe życie (LLL).

W debacie o biznesowym aspekcie znaczeniu kształcenia pozaformalnego dorosłych w podnoszeniu kompetencji i innowacyjności Polaków wziął udział m.in. Włodzimierz K. Buśkiewicz, Prezes Instytutu Rozwoju Biznesu.

 

Fotorelacja-z-Kongresu-Edukacji-Pozaformalnej-2014

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Powrót...

Najbliższe wydarzenia

Introduction to Coaching 22 marca 2018
22.03.2018 - 22.03.2018, Warszawa

Jednodniowe warsztaty coachingowe, objęte międzynarodową certyfikacją. Zajęcia prowadzi znakomity coach i niepowtarzalny mówca Gerard O’Donovan.

Nabór otwarty
IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
27.04.2018 - 28.04.2018, Warszawa

IBD Business School jest partnerem merytorycznym wydarzenia, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Celem tej edycji konferencji jest przedstawienie szerokiej gamy systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Skontaktuj się z nami

Programy otwarte

Projekty zamknięte dla firm

Przetargi