PATRONAT. XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości Progress Accounting Competition

Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny objęliśmy patronatem Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości dla studentów. Jego organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe, które od wielu lat aktywnie działa przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Niżej zamieszczamy list koordynatorów projektu, adresowany do studentów polskich uczelni. Z prawdziwą przyjemnością zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom.

konkurs z rachunkowości

Drodzy Studenci!

Jesteśmy członkami koła naukowego SKN Progress, działającego przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, które w swojej 26-letniej działalności prowadzi wiele ciekawych konferencji, szkoleń i konkursów skierowanych głównie do studentów, z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Państwa do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości, pod nazwą Progress Accounting Competition.

Konkurs jest skierowany do studentów wszystkich uczelni z Polski, którzy wykazują się ambicją, kreatywnością i chęcią osiągnięcia wymarzonej kariery oraz znalezienia odpowiedniej pracy. Na laureatów konkursu czeka otwarta ścieżka do kariery, o której być może marzyliście. Konkurs ten to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności w dziedzinie rachunkowości to także możliwość kontaktu ze światem biznesu, znajomości na całe życie oraz niezapomniane chwile w progach naszej uczelni wyższej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową w zakładce PAC www.progress.org.pl oraz na fanpage konkursu na facebooku https://www.facebook.com/pac.konkurs/.

Serdecznie zapraszamy,

Koordynatorzy projektu

Powrót...